Kariéra v Litecom s.r.o.

Chcete být lepší?
Chcete více rozumět podnikání?
Chcete zlepšovat firmy?
Chcete se naučit pomáhat firmám v České republice?

Již více než 12 let pracujeme na tom, aby firmy v česku fungovaly lépe.
Za tuto dobu jsme působili ve více než 670-ti firmách, kde jsme významně přispěli k jejich zlepšení.

Vzhledem k současnému stavu ekonomiky a nutnosti pomoci českým firmám, rozšiřujeme naše řady.

1. Asistent/ka obchodníka

Náplň práce:

  • Telefonické rozhovory s potencionálními a aktivními klienty
  • Vyplňování anket, průzkumů, dotazníků
  • Domlouvat s potenciálními klienty osobní setkání nebo on-line schůzky našemu obchodníkovi
  • Starat se o databázi firem a aktualizovat ji
  • Práce na PC, administrativa, práce v kolektivu

Požadujeme:

  • Ochotu
  • Trestní bezúhonnost
  • Odpovědnost
  • Vše ostatní naučíme

Nabízíme:

  • Možnost růstu tam, kde jste ani nečekali že můžete být
  • Nejúčinnější program zvyšování lidských schopností na světě
  • Skutečný přínos pro Vaše okolí
  • Větší rozhled v oboru podnikání
  • Výplatu, o které rozhodujete vy

Volejte: 602 578 947
Životopis pošlete na obchod@litecom.cz

2. Správce marketingové databáze

  • Aktivně komunikovat s potenciálními klienty s cílem zvýšit zájem o naše služby
  • Správa e-mailového programu, zajišťování hladkého chodu programu a e-mailů

TATO PRÁCE JE ÚPLNĚ PRO KAŽDÉHO.

Požadujeme:

  • Ochotu

Nabízíme:

  • Práci s profesionálním vytrénováním
  • Možnost maximálního i osobního růstu
  • Možnost nadprůměrného výdělku

3. Obchodní zástupce

  • Vyhledávání a telefonování potencionálním klientům
  • Obchodní činnost a prodej
  • Komunikace se stávajícími i novými klienty
  • Tvořivá práce s majiteli firem

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost vyjednávat
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Chuť vzdělávat se a růst, dosahovat výsledků
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti se zahraničním vzdělávacím systémem
  • Práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní automobil - po uplynutí tříměsíční zkušební lhůty
  • Pravidelná školení v tuzemsku a v zahraničí
  • Fixní plat a bonusy ve formě provizí

Jste v problémech až po uši? Pomůžeme!