Ladislav Nevlida

20.5.2015

Zabere to jen 5 min času

CO JSEM ZÍSKAL ZE SPOLUPRÁCE S LITECOM s.r.o.

Podnikám v oboru zahradnictví a údržby veřejné zeleně již od roku 1992, letos v roce 2012, jsem zjistil, že musím něco udělat s mým současným stavem.

Když popíši svůj stav, byl jsem uhoněný, dělal jsem práci za ostatní, ale nic jsem z toho neměl. Byl jsem otrávený z toho, že se snažím a nic z toho nemám, moje podnikání se nerozvíjelo a já začal o sobě pochybovat.

V dubnu 2012 jsem se potkal s majitelem firmy panem Orálkem, protože jsem již neměl zájem pokračovat v podnikání tímto způsobem. Na schůzce jsem zjistil, že služba pana Orálka je drahá.

Po kratší odmlce jsem se rozhodl vyzkoušet jak pan Orálek pracuje. Začali jsme společně pracovat na konci dubna 2012.

Od té doby se v mém podnikání mnohé změnilo. Spolupráce s panem Orálkem je jiná než semináře nebo školení. Po semináři ze mne za čas informace vyprchali a já se vrátil do svých kolejí. Spolupráce s Litecom s.r.o., přináší změny ihned a také trvalý účinek.

Nebylo vždy jednoduché, některé změny aplikovat, mé okolí se s tím také těžko vyrovnávalo. Musel jsem dělat opatření, která bych těžko sám někdy udělal a hlavně udržel.

Dnes po půl roce spolupráce musím říci, nehoním se tolik, mám zodpovědnější personál. Dostal jsem chuť do práce a začal rozvíjet svou firmu. Moje firma se zvětšila o 1/3. Můj příjem se zvýšil o 50%. Zařídil jsem si nové sídlo firmy, mám nové skladovací prostory. A hlavně umím zvládat své klienty, kteří mne respektují a Váží si mé práce, já řídím svou hru!!
Po dlouhá léta jsem se  nedostal ke sportu. Až v poslední době jsem se ke sportu navrátil. Běhám, zúčastňuji  se i závodů, zaběhl jsem horský půlmaraton a mám našlápnuto na maraton. Udělal jsem si čas na večerní tréninky. Cítím souvislost v dobrých výkonech ve sportu i v podnikání. Když jde jedno, tak jde i druhé. Za poslední půlrok realizuji veškeré své dlouhodobě předsevzaté cíle v osobním i pracovním životě. Vše tak nějak uzrálo a vyžadovalo zásadní rozhodnutí  učinit krok dopředu a rozhodně jednat. Nyní jednám.

Stále jsem v komunikaci s panem Orálkem a jsem přesvědčen, že společně budeme v blízké době pokračovat v práci na tom, aby má firma byla pro mne účinným nástrojem pro realizaci mých plánů, jak  pracovních tak osobních.

Děkuji celému týmu Litecom s.r.o.

V Trutnově dne 19.9.2012

Ladislav Nevlida

ARBOGARD
603 498 844
nevlida@arbogard.cz