Ing. David Javorský

20.5.2015

Zabere to jen 5 min času

Spolupráce se společností Litecom s.r.o. začala v červnu 2012. Tuto referenci píši po dvou měsíční spolupráci.

Začal jsem podnikat tak, že jsem před lety koupil firmu od svého zaměstnavatele. Měl jsem plány a plno energie do podnikání. Stavím sruby, roubenky a dřevostavby a projektuji veškeré pozemní stavby. Po třech letech jsem na tom byl tak, že jsem myslel, že jsem již na konci cesty mého podnikání, cítil jsem se zle, bez motivace, dokonce jsem nevěděl, co bude, zda budeme mít práci a kam bude firma dále směřovat. Seděl jsem v kanceláři a čekal na zázrak a má firma upadala. Obviňoval jsem trh a situaci ve stavebnictví – přestával důvěřovat svému výrobku. Nechtělo se mi chodit do práce a nálada ve firmě též upadala. Hlavně jsem stále přemýšlel, co dělám „blbě“.

S firmou Litecom, prožívám velmi krušné chvíle, je to náročný proces ozdravení mého podnikání. V průběhu jsem zjistil, kde jsou chyby. Překvapily mne, kde mají mé chyby kořeny a dokonce jsem zjistil, že tyto kořeny jsou pro mne samotného k nenalezení – prostě nejsou vidět!

Za dva měsíce jsem získal úplně jiný pohled na to, co je a co není pro mne a mou firmu důležité. Začal jsem pracovat velmi efektivně jako šéf, jsem si mnohem jistější ve vedení lidí. Získal jsem sebedůvěru a mám zodpovědnější zaměstnance. Vím přesně, co potřebujeme, abychom přežili, a mé podnikání začíná mít řád. Mám mnohem větší obchodní potenciál a začínám uzavírat více zakázek. Hodně jsme se všichni ve firmě zlepšili v komunikaci. Dnes vím, že trh za to nemůže :).

Výkony mé firmy za 2 měsíce vzrostly o 100%.

Každá konzultace mne hodně nabijí. Doporučuji každému podnikateli službu Litecom s.r.o., pokud chcete, zavolejte, rád se s Vámi podělím o své dojmy.

Děkuji za perfektní péči všem v Litecomu!

V Táboře dne 31.7.2012

Ing. David Javorský
KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.
javorsky@kanadskesruby.cz

722 616 602 - Změněné číslo