Ing. Michal Tupec

20.5.2015

Zabere to jen 5 min času

Za dobu 4 měsíců aktivní spolupráce firma uhradila 5 milionů závazků a její měsíční zisk stoupl o 650.000,00 Kč

Vážený pane,
 
když jsem Vás v září 2009 oslovil, měl jsem plnou hlavu starostí a uvažoval jsem o ukončení činnosti mé společnosti. 
 
Společnost nebyla v dobré kondici, nabírala větší a větší ztrátu v řádech set tisíc korun měsíčně. Ve firmě byla špatná atmosféra, nedařilo se mi prosadit změny.
 
Po naší schůzce v Brně jsem se rozhodl, že chci svou firmu ozdravit, že mi není jedno, jak dopadnou mí zaměstnanci, klienti, kterým jsem dal svůj slib a ani já a má rodina, která mne celou dobu podporovala. 
Po dobu naší spolupráce, jste mne vedl, někdy to bylo nepříjemné a těžké. Já jsem, ale věřil tomu, že to společně zvládneme.
 
Naučil jste mne dívat se na firmu jako vlastník, jako člověk, který má své důležité postavení. Díky Vám jsem získal autoritu u lidí, kteří začali samostatně pracovat na svých pozicích a začali nosit do firmy cenné výsledky. 
 
Tato schopnost udržet si vládu nad firmou, kterou jsem též získal, přinesla výsledky. Za dobu 4 měsíců aktivní spolupráce firma uhradila 5 milionů závazků a její měsíční zisk stoupl o 650.000,00 Kč (v době krize). To znamená, že v současnosti naše firma již není ztrátová.
 
Po dobu naší spolupráce jsem se naučil přímé komunikaci, která mi šetří mnoho času, díky tomu se mohu více věnovat rozvoji firmy. Naučil jsem se nechat pracovníky odvádět výsledky a už se nestávám otrokem své vlastní firmy a svým lidem věřím, že svou práci zvládnou sami.
 
Získal jsem jistotu a schopnost prosadit ve své firmě vše co chci, dnes již vím že já mohu mít firmu takovou jakou ji chci mít a není nic ani nikdo kdo by mne v tom zastavil.
 
Nakonec jsem získal více bezpečí, jasnější budoucnost pro své sebe, své pracovníky, klienty a hlavně pro svou rodinu, která má nový přírůstek.
 
Děkuji Vám pane Orálek za perfektní, profesionální a trpělivý výkon, který zaručil, že jsem od Vás dostal službu, kterou jsem očekával a těším se na další možnou spolupráci při zlepšování firmy.
 
Budu Vás rád doporučovat každému podnikateli, který ví, že chce aby mu podnikáni přineslo nejen starosti, ale také úspěch a radost.
 
Přeji hodně ozdravených firem
 
Michal Tupec
 
Selectra s.r.o.
michal.tupec@selectra.cz
tel:605 227 681