Pavel Sochací

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

REFERENCE

Jmenuji se Pavel Sochací, podnikám ve Vysokém mýtě a už 22 let vyrábím a prodávám příruby. Podnikat jsem začal, abych zajistil lepší život pro mne a rodinu a to se mi v celku dařilo.

Co byl vlastně můj problém? Neměl jsem dost financí a navíc jsem se nemohl několik let zbavit úvěru, který, jak jsem si myslel, budu využívat pouze ve výjimečných případech - toto byl problém viditelný. Jenže tu byl další problém, o kterém jsem nevěděl, a to bylo to, že jsem neviděl problémy.

Když mne Litecom oslovil, moje firma fungovala a krom toho úvěru, jsme nepociťovali žádné finanční potíže, měli jsme dost zakázek, prostě  firma šla dobře. Obchodník Litecomu mi řekl: „s tím úvěrem Vám pomůžeme“, tak jsem to zkusil.

S panem Orálkem jsme spolupracovali asi 3měsíce. V průběhu konzultací jsme probírali moje podnikání ze všech stran. Získal jsem úplně nový pohled na různé oblasti mého podnikání. Pan Orálek svým přímým a vstřícným přístupem mi pomáhal nalézt problémy, které jsem neviděl a pak mi pomohl rychle na tyto problémy nalézt řešení. Tak to probíhalo jeden problém za druhým.

Naučil jsem se lépe jednat s lidmi a to jak s klienty, tak se zaměstnanci. Začal jsem dělat opravdovou manažerskou práci a začal jsem vidět více do budoucna.

Výrazně se zvýšila moje odpovědnost šéfa a také odpovědnost mých lidí, nabalil jsem na ně práci, kterou jsem nemusel dělat.

A hlavně – úkol splněn, úvěr je celý zaplacený. A navíc jsem se stal schopnějším a efektivnějším obchodníkem a manažerem. Firma funguje ještě lépe, než před začátkem spolupráce s Litecomem.

Dostal jsem, co jsem potřeboval. Jsem spokojený se službou Litecomu a vřele ji doporučuji těm, kteří zase chtějí vidět.

Ve Vysokém Mýtě dne 26. 2. 15

Pavel Sochací
KVINTAS s.r.o.
+420 602 361 040
sochaci@priruby-kvintas.cz