Roman Chytka

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

Reference

Jmenuji se Roman Chytka a vlastním firmu, která vyrábí ocelové konstrukce.

Litecom s.r.o. mne oslovil v létě v roce 2012, bylo to zrovna v době, kdy jsem měl před sebou mnoho rozdělaných věcí.

Bylo toho hodně k řešení .Já cítil, že mne tento způsob podnikání ubíjí. Začal jsem být dokonce i trochu nejistý správností mých rozhodnutí. Hodně jsem dřel ale efektivita mé práce byla velmi malá. A kdo by se chtěl dřít, být unavený a mít „nic moc“ výsledky – já tedy ne, proto jsem přijmul na podzim roku 2012 pomoc od Litecomu.

K pomoci jsem byl trochu skeptický. Ale přístup pana Orálka, který byl nekompromisní a přímý moje obavy vymazal. Začal jsem na sobě pilně pracovat. Získal jsem mnoho uvědomění v oblasti obchodování a řízení lidí, plně jsem využil konzultací a začal svá uvědomění prosazovat ve své práci.

Tyto konzultace nastartovaly moje podnikání neřekl bych jiným směrem, ale přímo tím směrem, který jsem chtěl. Pan Orálek nasadil tempo, které mi vydrželo doposud. Pomohl mi odstranit neduhy podnikání o kterých jsem ani nevěděl, že neduhy jsou a že mne brzdí.

Tuto referenci píši záměrně až s dvou letým odstupem, poněvadž dnes mohu spolupráci zhodnotit, nejen z hlediska pocitů, ale i z hlediska dosažených výsledků.

Když to shrnu, tak mi pan Orálek pomohl s expanzí firmy tak, že dnes máme prakticky dokončený areál, který je několikrát větší než bývalé prostory. Vybavily jsme se tak, že dnes umíme vyrábět mnohem větší haly než v roce 2012.

Ekonomika firmy se také zvedla a to několikrát. Co se týče mých osobních zisků, tak to hlavní co jsem získal, je chuť něco budovat, schopnost to dělat efektivně a jistotu, že to tak je správně. Prostě já jsem se naučil přemýšlet jako majitel firmy.

To jak jsem dokázal změnit svůj postoj – to jak to pan Orálek udělal, to se těžko popisuje, ale vím, že sám bych expandoval daleko pomaleji.

Tuto službu doporučuji každému, kdo se nechce zbytečně plácat v tom svém podnikání.

Roman Chytka

+420 602 875 489
roman@chytka.com
www.chytka.com