Robert Matula

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

RESTART MŮJ A MÉ FIRMY

Nedávno jsem zjistil, že mám svého podnikání plné zuby. Začal jsem trochu z ostra, ale je to tak, já jsem takový pocit měl. Rozhodně mi z toho nebylo dobře.

Od roku 2006 podnikám v oblasti interiérů. O počátku mého podnikání bylo mým cílem vytvářet lidem funkční prostředí na vysoké estetické úrovni. Tento cíl se mi dařilo plnit, ale já jsem byl čím dál tím více unavený a nedostával jsem ze své firmy to, co jsem jí dával a to ani v podobě financí. Firmu bych mohl přirovnat k neřízené střele, a začal jsem si uvědomovat co taková neřízená střela může způsobit. Takže, měli jsme málo peněz při vydávání obrovského úsilí a to bylo mé trápení.

V létě minulého roku mě kontaktovala společnost Litecom s.r.o., já jim vůbec nevěřil. Chvíli mi trvalo než jsem zkusil první konzultaci. Čekal jsem, že mi v Litecomu ukážou jak dělat věci dobře. Což nezní složitě a jak jsem zjistil, ani to nijak složité není.

Spolupráce začala v březnu tohoto roku a již dnes mohu napsat první postřehy z dosavadní spolupráce. Od počátku dostávám dost do těla, získávám informace a opouštím zásady, o kterých jsem ani netušil, že jsou špatné. Celkově tomu co je a co není správné věnujeme hodně času. Plním zadané úkoly a zavadím pořádek a řád do své firmy. Prostě makám na tom, aby můj podnikatelský život měl smysl.

Změnil jsem pohled na moje podnikání a to tak výrazně, že již dnes mi není jasné jak jsem tak mohl doposud pracovat. Změnil se mi život, nebo spíše já jsem změnil mnoho věcí ve svém životě. Obrat firmy se zvýšil o 100% a to bez přijetí jediného pracovníka a zachování marže. Jsem klidný, mám chuť pracovat, lidi mě poslouchají a celkově má můj život mnohem větší smysl.
Díky osobnímu přístupu pana Orálka, kterému věřím a o kterého se mohu opřít, vidím v naší spolupráci velkou perspektivu a chci s Litecomem pokračovat dál.

V Rousínově dne 27.10.14
Robert Matula
Kintex s.r.o.
+420 774 441 554
matula@kintex.cz