Stanislav Heinz

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

REFERENCE PRO LITECOM s.r.o.

Podnikám od roku 1991. Mým oborem jsou elektromontážní práce a podle mého osobního názoru je to obor příslušný do tzv. rizikového prostředí zvaného stavebnictví.

Ve firmě jsem od roku 2005 do 2011 společníka a velmi jsem ho podcenil. Dělení majetku firmy bylo v závěru hodně nepříjemné. Následovalo dost špatné a dramatické období.

V roce roce 2012 jsem nebyl v dobré kondici. Čerstvě rozvedený, dělení majetku probíhalo já vše a Ty nic.

Po rozdělení firmy jsem měl ve firmě velmi špatné ekonomické ukazatele. Osobně jsem byl unavený a má vlastní práce byla velmi špatná.

Začátkem roku 2013 jsem začal spolupracovat s firmou LITECOM a s panem Orálkem jsem v průběhu roku strávil celkem 7 konzultací.

Na každé konzultaci jsem pochopil důležité věci pro život jak soukromý tak profesní. Začal jsem měnit chod firmy a na konci roku 2013 jsem měl firmu v pořádku. Je důležité si udělat pořádek ve svém životě. Ctít morálku a být ostatním příkladem. Je dobré si sám sobě přiznat co dělám špatně a s odborníkem jako je pan Orálek vše řádně  probrat i když jsou to nepříjemné záležitosti.

Dnes vím jak si udělat pořádek v životě i v práci a hlavně jsem si zjednodušil život a nemám již tolik problémů.

Dnes si myslím, že každý by si měl udělat pořádek ve svých věcech, jak to udělá je na každém z nás. Já dostal pomoc, dobrou pomoc, pomoc od Litecomu, které si vážím a vřele doporučuji.

Díky.

V Olomouci 31.3.14

Stanislav Heinz

Heinz- elektro s.r.o.
Mob: 602 703 500
Email: heinz@heinz-elektro.cz