Luděk Seryn

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

Reference

Jmenuji se Luděk Seryn a jsem úspěšný výrobce hodinek na zakázku. Mým cílem je udržet a rozvíjet toto skoro zapomenuté hodinářské řemeslo. Minulý rok jsem na trh uvedl jedny z nejdražších hodinek Evropy. Co se týče hodinářského řemesla jsem na velmi dobré úrovni a myslel jsem si, že to pro vybudování firmy stačí a do určité chvíle i stačilo.

Největším problémem mého podnikání bylo, že jsem byl jednou hodně nahoře a pak jsem byl úplně dole, musel jsem se vyhrabávat a vystoupat nahoru a když jsem byl nahoře tak jsem se zase šupem sklouznul dolů. Asi to znáte, jak je toto velmi náročné na energii a na vynaložený čas. Stále jsem začínal od znovu a to mi bralo sílu a chuť do práce. Podnikání mi  prostě nešlo.

Na konci minulého roku jsem začal spolupracovat s panem Orálkem. Dost mne překvapil jeho postup, myslel jsem si, že nestabilita mého podnikání souvisí s něčím úplně jiným. Byla to dřina, tak trochu jsem protestoval proti některým krokům. Vždy když jsem splnil co jsem měl, tak jsem se posunul dále.

Byl jsem přesvědčen, že jedinou cestou k úspěchu, je když budu vše sám dělat, dosáhnu úspěchu. Dnes vím, že bych asi dosáhl, ale ne úspěchu, který byl hoden mým ambicím.

Pan Orálek mne svým nekompromisním přístupem přivedl k řešením, o kterých jsem neměl tušení. Zjistil, že většinu jednoduchých a základních principů jsem znal a dokonce používal, ale tak nějak jsem je opustil. Výrazně jsem zlepšil svou komunikaci vůči okolí, zjistil jsem jak efektivně s lidmi komunikovat a tím jsem zvýšil svůj obchodní potenciál.

Jedním z největších úspěchů naší společné práce, bylo že jsem uzavřel jeden z největších obchodů v mé kariéře. Dnes je již tento obchod úspěšně realizovaný.

Moje obchodní aktivity již nejsou nahodilé, mají svou strategii a jasnou vizi. Dnes mám mnohem více chuti do práce a tvůrčích námětů, což přináší nové modely hodinek pro podnikatele,  v celé České republice.

Jsem rád že se na společnost Litecom s.r.o. mohu obrátit, vždy mne pomohou nalézt optimální řešení.

V Mohelnici dne 11.4.13 (od r. 2015 v Praze)

Luděk Seryn

Seryn Watches s.r.o.
seryn@seznam.cz
777 114 103