Martin Křižák

28.6.2015

Zabere to jen 6 min času

REFERENCE PRO LITECOM s.r.o.

Své podnikání jsem nastartoval v roce 1993, jmenuji se Martin Křižák a jsem majitel pekárny. Vybudoval jsem podnik, který zaměstnává 80 zaměstnanců.

V roce 2012 mne oslovil pracovník firmy Litecom s.r.o. a mohu říci, že to snad nějak museli v tom Litecomu vědět, protože se trefili úplně přesně. Trefili chvíli, kdy jsem nevěděl jak dál. Jediné co jsem věděl bylo, že není něco v pořádku, ale co????

Stav mého podnikání ve mě vyvolával pocit, který bych doslova nazval „pocit zbytečnosti“, jako by se má úloha majitele firmy někde vytratila. Nevěděl jsem jak ten vzniklý zmatek, který prorostl i do mého soukromí mám uspořádat. Měl jsem velmi málo chuti do práce, ale ne že bych práci neměl rád, jenže když děláte něco co Vám nedává smysl, moc síly Vám to nepřidá a jediné co jsem měl byla skeptická nálada, tak komu by se chtělo pracovat.

To, že mi podnikání nejde jsem si zdůvodňoval mnoha „objektivními“ příčinami, z kterých mne pan Orálek, majitel Litecomu vyvedl hodně rychle! Jeho úloha není mi říkat co mám dělat, on mne jen „nakopává“ tím směrem, kterým je třeba jít. Při pravidelných osobních konzultacích odstraňuji jednu chybu za druhou, sám si uvědomuji příčiny nezdarů a dostávám tréninky ušité přesně na míru situacím, které mají být zvládnuty. Pan Orálek je nekompromisní, přímý a vždy ví jak pokračovat dál. Už jsem si zvykl i na cenu této služby:)

Od chvíle první komunikace s Litecomem se toho v mé firmě i osobním životě hodně změnilo: 
Srovnal jsem si svůj osobní život.
Začal jsem si dávat svou firmu do pořádku.
Začal mi fungovat obchodní úsek a získávám nové klienty.
Mí zaměstnanci vědí co mají dělat a jsou více zodpovědní.
Mám přehled o své firmě.
Mám opět chuť do práce, vím jaký je můj cíl a co je velmi důležité, už se nemusím radit s nikým co mám dělat – stojím na vlastních nohách, kterým věřím!!!

Když to vše shrnu, jsem opět majitelem své firmy a chci ji dále budovat, baví mne to a na další spolupráci s panem Orálkem z Litecomu se těším.

Ten kdo se nechce dívat na to, jak mu firma a život „utíká pod rukama“ tak tomu tuto službu velmi  doporučuji.

Děkuji Litecomu

V Kloboukách dne 22.1.2013

Martin Křižák
Pekařství Křižák s.r.o.
martin@pekarstvikrizak.cz
602 567 480